O nas

Oriental Spa  – Holistyczny dotyk orientu

– to jedyne takie miejsce w Siedlcach! .

Jesteśmy otwarci dla naszych klientów 7 dni w tygodniu.

Holistyczny rytuał rozluźnia spięte mięśnie i odstresowuje zmęczoną psychikę.

Uśmiech, który wywołuje, jest naturalnym następstwem jego relaksacyjnej mocy.

130

Klientów

220

Zabiegów

3

Personel

320

M2

O nas

Oriental Spa  – Holistyczny dotyk orientu – to jedyne takie miejsce w Siedlcach! Zatrudniamy wykwalifikowane terapeutki SPA pochodzące z wyspy Bali, co gwarantuje wysoką jakość usług. Oferujemy szeroką gamę masaży orientalnych i rytuałów holistycznych upiększających ciało,  uzdrawiających ducha i przepływy energii. 

Jesteśmy otwarci dla naszych klientów 7 dni w tygodniu.

Holistyczny rytuał rozluźnia spięte mięśnie i odstresowuje zmęczoną psychikę. Uśmiech, który wywołuje, jest naturalnym następstwem jego relaksacyjnej mocy.

Oferujemy Państwu szeroką ofertę masaży orientalnych wykonywane przez doskonale wykształcone w tym kierunku, dyplomowane terapeutki SPA z Bali.

Dbając o Państwa dobre samopoczucie, zapraszamy także na filiżankę orientalnej, aromatycznej herbaty, która pobudzi zmysły, rozgrzeje ciało i stanie się przyjemnym dopełnieniem każdego naszego rytuału.

Dbamy także o Państwa komfort. Wszystkie oferowane przez nas zabiegi odbywają się w zamkniętych, klimatyzowanych pomieszczeniach, zapewniających Państwu intymność i kameralność. Harmonijne wnętrza, relaksacyjna muzyka, unosząca się woń olejków eterycznych  – doznania, które oferujemy  w naszych salonie, podkreślają urokliwy orientalny klimat.  Nasze certyfikowane masażystki poprzez holistyczny dotyk, z zachowaniem największej staranności, wprowadzą Cię w niezwykle przyjemny stan błogiego relaksu i odprężenia.

Zadowolenie naszych klientów, wygoda oraz najwyższy standard świadczonych przez nas usług to dla nas priorytet. Dlatego w naszych salonach wszystkie zabiegi i rytuały wykonujemy na specjalistycznych łóżkach do masażu, oferujemy odpowiednie ubrania oraz jednorazową bieliznę, które są Państwu udostępniane przed masażami i zabiegami.

Nasz zespół

Wayan

Nazywam się Wayan i od 10 lat spełniam się w pracy terapeutki spa. Ze względu na swoje pochodzenie i doświadczenie najbardziej polecam masaż balijski. Polega on na połączeniu nacisków dłoni i kciuków z długim przeciągnięciem. Rezultat – odprężenie ciała i wewnętrzne uspokojenie.

Gusti

Dzień dobry, nazywam się Gusti, przyjechałam z malowniczej, indonezyjskiej wyspy – Bali. Masaże to moja prawdziwa pasja. Moim ulubionym rytuałem jest masaż Lomi Lomi, którego wykonanie ma wpływ na lepsze krążenie krwi i jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które żyją w dużym stresie. Polecam go na popołudniowy relaks.

Ani

Witaj, nazywam się Ani i pochodzę z Bali. Od 5 lat przeprowadzam terapeutyczne zabiegi spa. Specjalizuję się w masażu gorącymi kamieniami, który działa leczniczo pomagając się zrelaksować, rozluźnić napięte mięśnie, a skóra zostaje lepiej dotleniona i odżywiona. Zapraszam na chwilę ukojenia i wyciszenia.